Sandıklı Plastik Rahle Özellikleri

SANDIKLI RAHLE TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Sand. Rahle ebat 11-Gövde

2-Açılır kapak

3-Kilitleme tırnağı

4-Plastik  menteşeler

5-sandık raf

6-Sandık içi  kalemlik

Sand. Rahle ebat 27-Üst kalemlik

8-Kitap tutma set çıtası

9-El tutma ve taşıma yuvası

10-Yan yana hizalama kanalı

 

SANDIKLI RAHLENİN AVANTAJLARI

Sand. Rahle Ayak Birlesimi

Hafızlık kursları için ideal çözüm.

Gün boyu rahlede ders çalışan öğrenciler ders araç gereçlerini rahlenin sandık kısmında muhaza edebilmektedir. Ders esnasında kullanılmayan kitap, defter ve kalemler sandık içine konarak rahle üzerinde kalabalık yapmaz ve rahle üstünde size daha geniş çalışma alanı bırakır. Ayrıca sandık bölümü kilitleme tırnağı sayesinde tamamen kapandığı için devrilme vs. durumlarda içindekiler dökülmemektedir.

Sand. Rahle ebat 3Sandık içindeki özel kalem bölmesi sayesinde kalem vb. materyaller sandık bölümündeki kitap ve defterlerle karışmaz.

Ayaklarındaki (+) ve (–) yuvalar sayesinde birbirinde geçerek hizalama problemini ortadan kaldırır ve farklı okuma düzenlerinde muntazam bir düzen sağlar.

Bütün camilerde ve dini eğitim kurumlarında kullanım kolaylığı sağlayan sandıklı rahle, ev ortamlarında da kişisel kullanıcılara ve öğrenciler rahat bir şekilde ders ve ödev yapmalarına olanak tanır.

Diğer plastik rahlelerimizin bütün özelliklerini barındıran sandıklı rahleyi, ekstra fonksiyonları ve özgün tasarımıyla beğeninize sunulmuştur.

1. Sınıf plastikten üretilen sandıklı rahle, kapak ve gövde olmak üzere eksiz olarak 2 parça halinde üretilmiştir.

Ürünümüz 2 yıl garantilidir.